Pojišťovací makléři

Pojišťovací makléři vyhledávají pro své zájemce o pojištění nejvýhodnější nabídku pojišťoven na trhu. Není zde vazba jen na jednu pojišťovnu. Nabídek na trhu je dnes mnoho, a tak jejich práce je pro klienta velmi přínosná, pokud chce kvalitně sjednané pojištění ať už čehokoliv.

Pojišťovací makléř má také výborné komunikační a organizační schopnosti, jeho práce spočívá především ve vyhodnocování a posuzování možných rizik a snaží se najít pro klienta nejhodnější řešení.

Svým klientům nabízíme především kvalitní a spolehlivé služby v oblasti pojišťovnictví. U nás najdete komplexní služby v oblasti životního, úrazového pojištění dále pak pojištění na dožití, kam řadíme důchodové pojištění, nemocenské pojištění, cestovní pojištění a zajistíme také pojištění odpovědnosti za škodu, povinné ručení, pojištění majetku, havarijní pojištění, pojištění proti odcizení, živelní pojištění.

Naše lokalita zaměření je především Praha, Kostelec nad Černými lesy, Kolín, Pečky, Kouřim, Říčany, Zásmuky, Sázava, Uhlířské Janovice, Český Brod, Kutná Hora, Mnichovice, Vyžlovka, Úvaly.