Pojištění osob

Pojištění osob je účelné nejen pro nás samotné, ale je to zejména zajištění pro naše blízké v případě, že se objeví nenadálá událost, která nás tak trochu vykolejí z každodenního života. Život není zrovna jednoduchý, a i kdyby byl přesně podle toho, jak si ho nalinkujeme, přestal by nás za chvíli bavit. Mějme tedy na paměti, že díky pojištění osob se nám bude lépe usínat, protože budeme vědět, že naše rodina bude zajištěna.

Nenechejme se tedy překvapit nečekanou životní situací, která by nás mohla srazit na kolena a zavolejte nám!
Jsme tady pro vás a rádi vám poradíme!

Svým klientům nabízíme především kvalitní a spolehlivé služby v oblasti pojišťovnictví. U nás najdete komplexní služby v oblasti životního, úrazového pojištění dále pak pojištění na dožití, kam řadíme důchodové pojištění, nemocenské pojištění, cestovní pojištění a zajistíme také pojištění odpovědnosti za škodu, povinné ručení, pojištění majetku, havarijní pojištění, pojištění proti odcizení, živelní pojištění.

Naše lokalita zaměření je především Kostelec nad Černými lesy, Kolín, Pečky, Kouřim, Říčany, Zásmuky, Sázava, Uhlířské Janovice, Český Brod, Kutná Hora, Mnichovice, Vyžlovka, Úvaly.